Tieto internetové stránky používajú cookies. Viac info tu >> Súhlasím
+421 915 494 986
Pon - Pia 7:00 - 15:30
0 Zoznam želaní

LEVIS - Snoopy

V tejto sezóne sa spoja dve ikony oslavujúce tímového ducha a silu. Na základe predchádzajúcich úspešných partnerstiev Levi's® x Peanuts® odštartuje hravú kolekciu s klasickou športovou atmosférou. Je to energické kombinovanie neúnavnej histórie spoločnosti Snoopy so športom a trvalého športového oblečenia Levi®.

Pozrieť kolekciu LEVIS - Snoopy
Pepe Jeans - Dua Lipa

Pepe Jeans predstavuje novú kolekciu Dua Lipa x Pepe Jeans na sezónu jar-leto 2020: Kolekcia ktorá bola silne ovplyvnená londýnskymi koreňmi a časom stráveným v Los Angeles, vdýchne nový život jednému z najznámejších lookov z konca 80. a začiatku 90. rokov.

Pozrieť kolekciu Pepe Jeans x Dua Lipa
LEVIS - Super Mario

Svetoznáma značka Levis pripravila v spolupráci s Nintendom kolekciu Super Mario. Super Mario je veľa vecí - inštalatér, tanečník, športovec, lekár, motokárový pretekár ale predovšetkým je to ikona. Buď aj ty Super Mário.

Chcem byť Super Mario
Levis - Star Wars

Návrhári v značke Levis si zaspievali TÚ TÚ tututu TÚ TÚ tututu TÚ TÚ tututu TÚÚÚ a vznikla jedinečná kolekcie s motívom Star Wars. Zaspievaj si aj ty.

TÚ TÚ tututu TÚ TÚ tututu TÚ TÚ tututu TÚÚÚ
Levis - Hello Kitty

Hello Kitty pochádza z Japonska a je jednou z najznámejších postáv, ktorú vytvoril Yuko Shimizu. Na oslavu svojho 45. výročia sa Levi pripojila k Sanrio a vytvorila kolekciu v limitovanej edícii výlučne pre ženy a dievčatá.

Pozrieť kolekciu Hello Kity