Tieto internetové stránky používajú cookies. Viac info tu >> Súhlasím
+421 915 494 986
Pon - Pia 7:00 - 15:30
0 Zoznam želaní

O násMóda je našou vášňou

Už od roku 1997 ponúkame Vám našim zákazníkom kvalitnú módu svetových značiek. Začali sme s jedným obchodom a jednou značkou. Veľa vecí sa zmenilo a teraz nájdete v našej ponuke značky svetových mien ako Napapijri, Mustang, Wrangler, Lee, Tom Tailor, Desigual a veľa ďalších.

Každú sezónu Vám prinášame tie najnovšie trendy a nájdete u nás po čom Vaše srdce žiada. Či potrebujete kvalitné nohavice, džíny, bundy alebo košele a tričká. Pozrite si našu ponuku tu na e-shope alebo sa vyberte do jednej z našich predajní.

Milujeme módu a kvalitný módny tovar už od roku 1997

Svoj prvý obchod sme otvorili už v roku 1997, so zámerom ponúknuť ľuďom tak žiadané módne odevy. Z malého obchodíku sme sa postupne rozhrástli na sieť 10 predajní o celkovej predajnej ploche viac ako 1000 m2, v ktorých ponúkame oblečenie niekoľkých desiatok značiek s klasickou a športovou módou.

Našim cieľom bolo nielen si zákazníka získať, ale predovšetkým udržať, a tak jeho nárokom podriaďujeme všetko.
Všetkým, ktorí sa radi obliekajú pekne a hlavne kvalitne, či priamo vyhľadávajú značkové oblečenie, ponúkame široký sortiment klasického dámskeho a pánskeho zvrchného ošatenia, odevov pre voľný čas, jeansového oblečenia a štýlových značiek ako Napapijri, Levi’s, Pepe Jeans, Mustang, Wrangler, Lee, Tom Tailor, Desigual, Converse, Stance a veľa ďalších..

Naši kolegovia pre vás mesiac čo mesiac vyberajú aktuálne módne kolekcie a kontrolujú kvalitu každého jedného kusu.
Na našom e-shope si tak môžete 24 hodín denne a z pohodlia vášho domova, vyberať zo stoviek rôznych modelov. V prípade akýchkoľvek otázok nám neváhajte zavolať a náš profesionálny tím kolegov vám ochotne poradí.

Nakúpte na e-shope TU >